Nový vůz

„No, co“, uchechtává se manžel, když jej žena za volné místo v garáži plísní, „do pozítří bude plná“. A vítězoslavně odchází. Jenže pak přijde vystřízlivění. Co dělat?
Přesto spolu po dvou dnech kráčí oba manželé z práce a ona je strašně zvědavá. Již ví, že manžel svému slibu dostál a nemůže se dočkat. Muž pak dveře garáže otevírá, manželce se otevírá pusa a …Sportovní vůz
Začíná show zejména pro sousedy, neb je manžel naháněn se smetákem a pak s válečkem na nudle. Ona ta garáž plná byla, ale pytlů s nedůležitým obsahem.
A tady se musí něco stát. A stane. Oba si o tom večer promluví, manžel uzná svůj vtip za nedostatečně promyšlený a slíbí skutečnou nápravu. Koupí si vůz a hotovo. Ale kde na něj vzít? Manžel zapíná počítač a internet a ukazuje na weby, které nabízejí půjčky. Od kolegů z práce již ví, kde má a nemá naději. A pak začne jeho martýrium, protože postupně jej slušně vyhazují odevšad kam vleze. Ach jo.
„Krucinál není možný, že bych nesplašil pár mega na novej bourák“, čílí se muž. A předloží svůj problém mezi kolegy při obědě. Ti jsou zkušení a ihned mu poradí nebankovní americkou hypotéku.
Muž pak přijde domů a začne nenápadně sondovat půdu. A protože se mu jeví všechno v pořádku, zkusí to. Za týden má v garáži něco podobného jako na zde přiložených fotografiích a manželka se tetelí blahem. Kolem domu jsou slyšet velké rány. Oba na sebe hledí a jdou se z garáže podívat ven co je to za exploze a oba se spolu zasmějí. To jen sousedi pukají závistí.Limuzína
Nu, manželé jsou navýsost spokojeni a nejvíce muž, protože nyní za ním chodí lidé se ho tázat, jak si to zařídil. Muž velice rád sdělí své zkušenosti a předá kontakt. Má se za hrdinu, a hlavně chytrého hrdinu, protože je to přece on, koho se chodí lidé ptát. Vy tam jít nemusíte, stejné informace jako onen muž máte zde, stačí kliknout na odkaz. Auto mi pak můžete přijet ukázat, tedy pokud si za půjčené peníze nekoupíte něco jiného. Ono to totiž jde.