Nenaleťte podvodníkům

Touha po penězích dovede řadu lidí do finančních problémů, někdy doslova až na dno.

Je velice snadné naletět podvodníkům, kteří nabízejícím neuvěřitelné zisky v kryptoměnách. Založí vám účet a vy se koukáte, jak vám naskakují částky v tisících až miliónech, až se vám v očích začnou protáčet dolary jako strýčku Skrblíkovi a zdravý rozum se vytratí kdoví kam. Co na tom, že podvodníci chtějí další poplatky, vy přece vidíte svoje zisky na fiktivním účtu, že okamžitě až zaplatíte za převod, tak dostanete peníze na svůj účet. A že peníze, které podvodníci požadují za převod nemáte? Dokonce vám sami poradí, kde se rychle můžete půjčit, a když půjčku získáte, tak je pošlete podvodníkům a v ten moment jste je viděli naposledy. Jak peníze, tak podvodníky. Oboje se najednou vypaří.

podvodník

Je bláhové si myslet, že podvodníkům naletí jen hloupí lidé, podvodníky propracovaná strategie, jak vytáhnout z lidí peníze, je dokonalost sama a naletět je tak velice snadné. Zvlášť, když banky vám velice snadno poskytnout půjčky, které padnou právě na účty podvodníkům. Ale co dělat potom? Půjčky je třeba splácet, investované peníze do podvodníků jsou nenávratně pryč a my se začínáme propadat do platební neschopnosti a banky se začínají domáhat svých splátek.

Dostaneme-li se do finančních problémů, máme jen dvě možnosti. Můžeme zkusit navýšit příjmy, což jde nějakou druhou prací nebo brigádou, anebo se zkusit přefinancovat půjčky např. hypotékou. Podstata hypotéky jsou splátky na dlouhou dobu, což znamená nízké splátky, a zástava nemovitosti.

peníze

Hypotéka bez registru může mnohým doslova zachránit krk. Můžete tím splatit bankovní půjčky, které nezvládáte splácet a banka vám hrozí exekucemi, pokud už nejste v situaci, že už na vás byly vypsány. I v této situaci stále můžete získat hypotéku od nebankovního investora nebo nebankovní společnosti.