Můžete hubnout, i když dietu držet nebudete…

Ať tomu budete věřit či nikoliv, už i věda prokázala, že k tomu, abyste snížili svou váhu, nemusíte každý den navštěvovat tělocvičnu, mořit se aerobními cviky a navíc držet přísnou dietu. Vy můžete hubnout, i když dietu držet nebudete.

Jak je to možné? Je to zcela jednoduché. Pravdou je to, že jsou lidé zahrnováni téměř každodenně zprávami o různých dietních programech, „odborníci“ se přou, která dietka je lepší, která horší, z novin a časopisů na vás vykukují anorektické modelky a zdá se, že hubení vládnou světu. Ale o tom to přece není. Důležité je, abyste byli především zdraví a spokojení. Pravda je ta, pokud jste obézní, pak přicházejí zpravidla velmi často zdravotní problémy, a proto chcete řešit to, abyste se nežádoucích kilogramů co nejrychleji zbavili. A začnete vyhledávat zdroj té správné diety. Jenže, vy začnete držet dietu a co se stane?

tlustý muž

Když nezměníte své stravovací návyky a „jen“ budete po určitou dobu držet přísnou bezsacharidovou dietu, byť by to byl měsíc, dva, půl roku, zaručeně zhubnete. Budete mít radost, to bezesporu. Ale jakmile se navrátíte ke svému původnímu stylu života, je nasnadě, že ztracená kila opět naberete zpátky, a ještě k tomu nějaká i navíc. Tomu se říká právě jo – jo efekt. A to byste přece nechtěli.

GOODLY protein

Máme pro vás jiný návrh, a to, zamyslete se nad svým životem, co byste byli ochotni změnit. Jste schopni stravovat se v pravidelnou denní dobu? Jíst minimálně třikrát týdně a k tomu dostatečně pít neslazené nápoje? Pokud k tomu přidáte i procházku na čerstvém vzduchu, tím lépe, ale není to zapotřebí. Jestliže jste na vše odpověděli ano, pak směle zařaďte do svého jídelníčku ke své stravě vhodné doplňky stravy s proteiny na hubnutí, což budou GOODLY proteinové nápoje. A světe, div se, budete hubnout! GOODLY nápoje jsou totiž nabity vitamíny, minerály, enzymy, lněným olejem, vlákninou i vysokou dávkou proteinů, které se postarají o úbytek váhy. Nutričně vyvážené drinky si oblíbíte pro jejich snadnou přípravu a hlavně – pro jejich hubnoucí účinek!