Jezdí celá rodina

Jezdíte rádi na kole? Tak to určitě oceňujete cyklistické kalhoty. Jenže přiznejme si, dojedeme někam na kole a chceme se tam projít, např. dojedeme k zámku, hradu, ale i do cizího města a chceme si ho prohlédnout pěšky. A chodit po městě v klasickém upnutém cyklodresu, připadali bychom si divně. Pro už řada z nás volí cyklokraťasy, které navenek vypadají jako běžné kraťasy, ale uvnitř mají onu cyklovycpávku. I řada žen už objevila cyklosukně, které jsou velmi slušivé.

kolo

Pokud jste milovníkem MTB, určitě oceníte, že jsou v prodeji kalhoty C-store.cz přímo pro vás. Volné, ale dole zúžené, aby nepřekážely při šlapání, odolné větru a částečně vodě, abyste si mohli vychutnat jízdu za jakéhokoliv počasí.

Možná si říkáte, že na kolo vyjedete tak jednou za měsíc, a proto je pro vás cyklodres zbytečné. Mýlíte se, právě pro vaše pozadí bude cyklodres to pravou ochranou. Každý cyklista vám potvrdí, že první tři vyjížďky na jaře, po zimním klidu, jsou pro pozadí cyklisty občas opravdovým utrpením. Kalhoty s vycpávkou určitě oceníte. A pro opravdu aktivní cyklisty doporučujeme používat i speciální pudry. Ano, čtete správně, nejen citlivá pokožka miminka vyžaduje péči, ale i citlivá místa cyklistů si zaslouží pozornost a cyklistické pudry, které udržují suchou pokožku a zklidňují ji, je tím správným řešením. Pokud s tímto máte problém, určitě vyzkoušejte pudr.

kolo

V České republice se stále rozšiřuje síť cyklostezek a většina lyžařských areálů se na léto mění v singltreky pro cyklisty. Není proto divu, že cyklistika je jedním z nejrozšířenějších sportovních aktivit nejen jednotlivců, ale i celých rodin. Je to nenáročný sport, který se dá provozovat na mnoha úrovních a jezdit na kole se naučí opravdu každý. Můžete mít i nadváhu a kolo vás přemístí z místa na místo a pro vás je to i méně namáhavé než chůze. Kolo je zkrátka prima.