Ketonová dieta? Co to je vlastně je? Je pro mě dobrá?

Marně si lámete hlavu nad tím, jak byste do léta dosáhli své vysněné postavy nebo snad zhubli pár kilo pro lepší pocit? Znáte ketonovou dietu? Neustálá dieta a výsledek naprosto žádný? Už jste se s touto myšlenkou nebo snad pocitem setkali vy osobně, a ne jen jednou? Pokud ano tak jste přišli právě včas, protože my vám ukážeme možnost jako je ta naše https://www.bmikalkulacka.cz/ketonova-dieta/. Už jste o této dietě někdy v životě slyšeli? Pokud ano tak je to dobře, a pakliže jste jedinec, který ještě stále neví tak my vám objasníme velmi rychle a mile rádi tuto dietu.

fitness

Nízkosacharidová dieta, která vám zajistí zhubnutí díky tomu, že naše tělo je velmi chytré a začne se tak díky této dietě dostávat do stavu tzv. Ketózy. Pakliže se vám tato myšlenka zalíbila můžete si tedy vyzkoušet na 4 týdny balíček, který vám bude vyhovovat, a podle toho se později rozhodnout zda budete chtít nadále takto pokračovat. Vše je naprosto jednoduché a snadné pro každého. Navíc jestliže nemáte čas v práci na zdlouhavé vysedávání u jídla a práce vám tak navíc stojí, tak s námi vše rychle a snadno zvládnete, a navíc svému tělu dodáte potřebnou potravu. A co proteinová koktejl?

fitness

Ano tak ten je také dobrý, protože proteiny naše tělo potřebuje jak na hubnutí tak i na stavbu svalů a mnoho dalšího. Každá dieta má v dnešní době nějakou podobu. Nízkosacharidové, proteinové, ovocné a zeleninové a spoustu dalšího. Ale vždy záleží na konkrétním jedinci, aby si se sám rozhodl jakou cestou se chce vydat, protože to za něj opravdu nikdo jiný neudělá. Nejlepší dietou je ta pokud pravidelně jíme, dodržujeme pitný režim a zdravě se stravujeme. Naše tělo je tak chytré, že se až člověk sám nad sebou občas pozastaví. Navíc není dobré snažit se hubnout v době kdy máme stres, protože bychom se mohli také psychicky sesypat, a to nikdo opravdu nechce. Kdo má zdravotní potíže může zajít za nutriční sestrou a poradit se o dietě nad kterou uvažuje. Na našich stránkách navíc najdete skvělé recepty!