Dokonalý pomocník pro dokonalou péči

Chlorové tablety do bazénu jsou už po dlouhá léta základem pro pé či i o vodu v koupacích zařízeních a to jak venkovního typu či vnitřních koupání. Jedná se o jednosložkový přípravek, který zbavuje vodu v koupacím zařízení všech mikrobů a bakterií, které by mohly způsobovat množení a růst řas a způsobovat tak další a další problémy, kvůli kterým by Vaše koupací zařízení nebylo vhodné ke koupání a mohlo by se tak změnit v nevzhlednou páchnoucí bažinu.
děvče a ochranné brýle
Ovšem chlorové tablety nemusí být pouze jednosložkovým přípravkem, mohou obsahovat i další přípravky v jednom. Záleží jen na Vás, jestli zvolíte pouze jednosložkový přípravek a pořídíte k němu i další přípravky bazénové chemie, protože samozřejmě voda ve Vašem koupání potřebuje i další přípravky, jako je například přípravek pro srovnávání PH vody, změkčovač vody, přípravek proti řasám a tak dále, nebo jestli si pořídíte tak zvaný multifunkční přípravek, který obsahuje i další složky, které Vám usnadní péči o Vaše koupání.
V opravdu veliké nabídce najdete kromě běžných jednosložkových chlorových tablet, také multifunkční tablety 3v1 nebo dokonce 5v1, které obsahují i další přípravky a díky kterým je péče o koupací zařízení a hlavně o vodu v něm obsaženou naprosto dokonalá a přitom velmi snadná a navíc Vám ještě ušetří jak čas tak také peníze.
muži pod vodou
Tablety 5v1 kromě toho, že dodají Vaší bazénové vodě dostatek aktivního chloru, ještě navíc srovnávají hodnoty PH vody, fungují jak změkčovač a udržují vápenaté a hořečnaté ionty v rozpustné formě, usnadňují vysrážení nečistot a udržují průzračně čistou vodu bez jakéhokoliv nazelenalého zabarvení. Jak tedy vidíte, díky tomuto přípravku ušetříte peníze za dalších několik přípravků a navíc také čas, který byste strávili péčí o Vaše koupání, protože stačí jen vložit přípravek do dávkovače či plováku a je o Vaše koupání postaráno.