Očividně potřebujete vzpruhu

Vy se ale vůbec neusmíváte! A přitom jste zdravý. Máte práci, rodinu, vlastní bydlení a denně máte, co jíst. To je taková ta základna pro uspokojení základních životních potřeb. A co dál? Propadl jste letargii a netečnosti? Válíte se po gauči každé odpoledne? Nikam nechodíte? Provozujete nějakou zálibu, koníček? Nic Vás nebaví? Hm, tak to je na pováženou!

Aztec (12)

Koukejte něco udělat!
Nedá se nic dělat! Musíte v sobě najít tu poslední jiskru a tou zapálit chuť do života. Když se nezapojíte se svými kamarády do společné odpolední činnosti, např. do laserové hry , potom se z Vás stane zatrpklý pecivál. A ve Vašem věku? To je směšné! Ve stáří Vám budou říkat, že jste starý bručoun! Možná Vám to je nyní jedno, ale věřte, že za pár let už ne.

Asi to chce správnou motivaci.
Když už je tu zmínka o hře v laser aréně, dokážete si vůbec představit, o čem to je? Proč stále víc a víc lidí si objednává termín, aby se v aréně sešli se svými kamarády a zahráli si? Nejde přece jen o to, abyste někde pobíhal s puškou a ochrannou vestou a hrál si na vojáky. Jde přinejmenším o dvě zásadní věci.

1. Při zvýšené hladině adrenalinu se uvolňuje působení stresorů. A že se Vám při takové hře adrenalin zvedne, tomu věřte. Přece nechcete přijít o své dosažené teritorium? Když už jste si jej tak pracně vydobyl. A navíc stále žijete.

2. Po každém takovém boji, ať úspěšném, nebo neúspěšném, si máte co říct se svými kamarády, kteří byli ve Vašem týmu, nebo v tom soupeřově. A při dobrém moku rozeberete veškeré body právě provedené strategie. To proto, abyste příště byli úspěšnější, nebo si skóre výher udrželi.

DSC_0193

Nechtěl byste se v laser aréně při hře graffiti vrátit do let, když jste ještě nudě zdaleka nepropadl? Neprobudila by Vás právě tato odpočinková činnost k životu? Zvedněte své blahoslavené pozadí z gauče a běžte se bavit!