Důležité přípravy na ples

Absolventský ples, ples při ukončení základní školy, maturitní ples…to jsou velmi důležité události v životě dospívajících dívek. Při těchto momentech se totiž mohou proměnit v princezny, a zazářit v celé své kráse. Jak se na takový ples řádně připravit, a na co nezapomínat?

Šaty

První, co se nám při slově „princezna“ vybaví, jsou krásné, dlouhé, nadýchané šaty. Právě takové si chce obléknout téměř každá dívka, když se chystá na důležitý ples. Kde je ale sehnat, a na co nezapomínat? Rozhodně je nejlepší možnou variantou vybrat šaty na míru skvěle upravené. Pokud by jí totiž neseděly, někde tlačily, nebo odstávaly, už by to asi nebylo ono. Pro tuto příležitost je vždy nejlepší volbou navštívit svatební salon, kde vám šaty půjčí, nebo prodají. A hlavně je upraví na míru. Jedním z nejlepších svatebních salonů pro výběr plesových šatů je rozhodně salon Zoryana Stekhnovych, kde vám poradí s výběrem, a také vám šaty upraví tak, aby dokonale padly.

dívka na plese

Vlasy

Ke krásným šatům se váže i nutnost dokonalého účesu. Odvážnější jej mohou vytvořit doma s pomocí natáček, a sponek, jenomže s tím se pojí riziko, že nebude vypadat tak, jak by měl, což zkazí výsledný efekt. Proto je nejlepší předem se domluvit s profesionální kadeřnicí, která v den plesu přijede k vám domů, a nádherný účes vytvoří přesně dle vašich požadavků.

ruce na plese

Líčení

Rozpitá řasenka, ošoupaný make-up, nebo nevhodná barva očních stínů, to všechno může působit nehezky. Každá žena by měla svoji tvář znát, a používat pouze líčidla, která důvěrně zná, a umí s nimi. Chcete-li jistotu, bude lepší se domluvit s maskérkou, nebo kosmetičkou, která přijede k vám domů, a vytvoří dokonalé líčení. Správnou profesionálku vám jistě ráda doporučí vámi zvolená kadeřnice, nebo pracovnice salonu, kde si budete vybírat šaty.

Nehty

Ačkoliv si to mnohdy neuvědomujeme, naše ruce jsou vždy vidět. Proto je důležité mít na ples dokonale upravené nehty. Nemusí jít nutně o dlouhé gelové skvosty, ale správné zdobení, nebo klasika ve formě francouzské manikúry, udělají své.