Dovolte si netradiční dovolenou

Jedno z míst, ve kterých lze prožít opravdu romantickou dovolenou, leží kousek od města Tábor. Mlýn Černovice nabízí luxusní ubytování. Které je sice zařízeno v různých historických stylech, ale vybavení je ve všech pokojích moderní. Wi-Fi připojení a satelitní televize je samozřejmostí. Mlýn leží uprostřed krásné přírody s rybníkem přímo před okny. Okolo kterého je možné pořádat dlouhé vycházky a zrelaxovat se můžete i lázní v cedrovém sudu, který stojí na jeho břehu. Pro milovníky wellness odpočinku jsou připravená útočiště přímo v nedalekém Táboře. A na své ve Mlýně přijdou všichni, kdož mají rádi dobré jídlo.

Romantická dovolená

Místní restaurace je vyhlášená svými krajovými specialitami. Dalším místech, které rozhodně stojí za prozkoumání, je Podlesí. Hotel, ve kterém budete ubytováni, oplývá luxusem. A ne ledajakým. Mramorová koupelna, vybavená vším komfortem, který během pobytu budete potřebovat. Od fénu po župan a pantofle. S bazénem a vířivkou, které po návratu s celodenních výletů všichni rádi využijí. A je úplně jedno, kdy si dovolenou naplánujte. Od jara do podzimu lze buď s turistickými holemi, anebo na kolech, prozkoumat kouzelnou krajinu Žďárských vrchů. A zimě si přibalte buď lyže či snowboardy, protože v blízkosti je k dispozici skiareál Svratka. Anebo nově vybudovaný v Novém Jimramově. Posezení v restauraci hotelu, je pro nádhernou vyhlídku do celého kraje, a chutnými pokrmy světové kuchyně místem, ve kterém lze trávit tolik potřebné chvilky klidu a pohody se svým partnerem.

Dovolená s Pohádkovým vínem

Se skleničkou, jenom na tomto místě nabízeného, Pohádkového vína. Kdy by odolal? Pro opravdu velké romantiky je možnost vyrazit do Maringotky za Humny, která na své návštěvníky čeká u řeky Jihlávky. Tento způsob ubytování v maringotce, vybavené kromě spacího koutu i kuchyňkou a venkovním ohništěm, vyhledávají především mladší ročníky. Které si rychleji zvyknou na polní podmínky, které tu panují. Venkovní suchý záchod, pitná voda z přistaveného barelu, plynový vařič. Elektřina v maringotce ale funguje. Ze solárních panelů. A tak je zaručeno, že si mobilní telefon budete moci nabít. Velkou odměnou vám budou rána se zpívajícími ptáky nad hlavou a šumem korun stromů.