Betonový plot je těžký

Betonový plot má mnoho výhod
Určitě jste si někdy všimli betonového plotu. Zaujme na první pohled, protože jej zkrátka nepřehlédnete. Je robustní, nepropouští světlo, je pevný a nemusí se udržovat. Taky dokáže zvýšit bezpečnost na pozemku a zvýší i soukromí. Proto se staly tak oblíbenými. Betonové ploty lidé kupují zejména ke svým domům, ale není výjimkou, že si je pořizují i k chalupám. Betonový plot dokáže odradit i zloděje.

starý plot

Jak probíhá montáž?
Montáž betonového plotu M
ontazmpc není vhodná pro laiky. Je vždy nutné, aby plot usazovali odborníci. Je to zejména kvůli jeho vysoké váze. Betonový plot váží několik tun, a proto není dobré, abyste se do jeho montáže pouštěli sami. Je nutné mít znalosti, zkušenosti, a hlavně těžkou techniku.

Po zaměření a vyhloubení základů se může začít s usazováním sloupků a jednotlivých dílů plotu. Toto probíhá za pomoci jeřábu, takže je vždy třeba, aby montáž provedla odborná firma. Pokud i vy chcete mít betonový plot, rádi vám jej dodáme i s montáží. Bude to za chvilku, bez námahy a bez toho, že budete riskovat úraz.

Abyste měli představu, jak vypadají námi dodané ploty, prohlédněte si na našem webu fotografie od zákazníků, kterým již jejich nové ploty slouží. I vy můžete mít skvělý plot, který má tolik výhod. Na výběr máte buď čistě betonovou variantu, nebo můžete zvolit možnost doplnění dřevem. Kombinace dřeva a betonu vypadá velmi hezky a je jednou z nejoblíbenějších variant.
Samozřejmostí je dodání vstupních branek a vjezdových bran, které jsou součástí oplocení.

rozbitý plot

Kvalita je pro nás prioritou
Naše ploty jsou kvalitou úplně někde jinde, než betonové ploty z hobby marketů. Ty levné mohou praskat a může se z nich loupat barva. To se vám u našich plotů rozhodně nestane. Vyberte si svůj nový plot, který bude nejen hezky vypadat, ale poskytne vám i další skvělé vlastnosti.