Boty léta 2017

Každé roční období má své trendy. V zimě se soutěží o nejkrásnější kabát. Na podzim o nejteplejší svetr. A na jaře o nejhezčí bomber. Ale letní žebříčky v módních časopisech se zabývají ne jednou, ale rovnou hromadou nových trendů- plavky, kabelky a boty. A právě na trendy mezi botami se dnešní článek zaměří. Chcete nové boty, ale nevíte co je teď in? A nebo máte dlouhou chvíli a jednoduše Vás zajímá, co je trendy v našem českém módním rybníčku? Tak čtěte dále.
růžová gumová obuv
Španělská ležérnost
Espadrilky původem ze Španělska jsou plátěné boty, které jsou ozvláštněné provazem nebo alespoň jeho imitací. Letošní léto zažívají obrovský boom a jejich nabídka v obchodech se neustále rozšiřuje. Není se čemu divit. Espadrilky jsou pohodlné a krásné. Na českém trhu je nepřeberné množství barev a vzorů, a tedy na své si přijde opravdu každý. Přejete si růžové s buldočkem? Máte je mít! Espadrilky se hodí spíše k neformálním outfitům a na celodenní nošení, ale samozřejmě jako vždy je nejdůležitější vybrat pohodlnou obuv.
Plážová pohoda
Žabky. Kdo by je neznal? Gumové boty v neskutečném množství variací. Období, kdy se nosily jen k vodě už dávno pominulo. Každý den během léta se nám naskytuje možnost pozorovat žabky kombinované s různými styly. Jejich kouzlo spočívá v jejich praktičnosti. Boty, které se dají snadno omýt a nejsou náchylné na déšť? A ještě je seženete za pár korun? Jasný jackpot na léto!
sluneční brýle a tenisky

Plastové Melissky
Že výše uvedené boty již znáte? A co takhle Melissky? Že Vám to nic neříká? Nezoufejte! Značka Melissa uvedla celkem nedávno ony zázračné “gumové“ boty na trh. A hned se z nich stal hit. Ihned se toho chytly další značky, a dnes najdete gumové boty téměř v každém obuvnictví. Jejich výhoda je podobná jako u žabek- omyvatelnost. Na druhou stranu se nabízí k zamyšlení, jestli zrovna balerínky v tomhle gumovém provedení jsou vhodné pro naše nohy. Zapaření nebo nepříjemné odřeniny způsobené gumou jsou však jediné negativum těchto bot.
Všestranné slip-ony
Slip-ony. Tenisky, které mají všestranné využití. A záleží jen na vás, jestli si je vezmete k šatům nebo sportovnějšímu outfitu. Že jsou tenisky jen pro mladé? Vůbec ne! Vkusně zvolené slip-ony vytváří pomyslnou třešničku na pomyslném dortě v každém věku.