Jak být trendy i na jaře roku 2018?

Již na podzim roku 2017 se na módních přehlídkách „rozhodovalo“ o tom, jaké budou módní trendy následujícího roku. Nyní je na čase Vám je představit, abyste měli dostatek času najít si pár ideálních kousků, které rozzáří Váš šatní. Počítejte s tím, že se i nadále povezeme na vlně inspirované devadesátkami. Vůbec nejzásadnější pak bude styl zvaný matchy-matchy, což v překladu znamená, že Vaše outfity by měly být sladěné buď do jedné barvy či jednoho vzoru.
bruneta v obleku
Co by ve Vašem jarním šatníku nemělo určitě chybět?
·         Dominantní barvou jara bude oranžová. A to žádná světlounká, nýbrž sytě oranžová barva, která Vás rozzáří a dobije energií, tak potřebnou po dlouhé zimě. Pokud Vás tato barva přece jen děsí, sáhněte po něžné růžové, o tak se na přehlídkových molech objevovala pravidelně.
·         Proužky a ještě jednou proužky. Modely se budou jen hemžit svislými i šikmými proužky, některé budou jen nenápadné jiné silné a výrazné. Kromě klasické halenky s proužky si pořiďte také pruhovanou sukni či celý kostýmek.
·         Šedý, jemně žíhaný kalhotový kostým volnějšího střihu. Příjemný trend, který můžete nosit jak do práce, tak do společnosti.
bílé dřeváky
·         Sukně či halenky ze saténu působí vzdušným dojmem. Pokud sáhnete po modelu v měděném tónu, budete působit elegantně a zároveň uvolněně.
·         A zase ty květy! Možná máte dojem, že se květované modely drží na výsluní již příliš dlouhou dobu, ale je to tak. V letošním roce se zaměřte na barevné orientální potisky na bílém či černém pozadí. Pokud máte odvahu, zahalte se do květovaného modelu od hlavy až k patě.
·         Dalším šokujícím trendem pro Vás může být nošení ledvinek, a to jak přes rameno tak klasicky kolem pasu. Také jste si mysleli, že ledvinkám už před lety definitivně odzvonilo? Přední světoví návrháři jsou jiného názoru!
·         Denim neboli džínovina zažila velká comeback již v minulém roce a bude trendy i v letošním roce. Nebojte se kombinovat svršky i spodní části oděvu z tohoto materiálu.