Zubař je základ pro zdraví chrup

Doporučuje se, že by si měl člověk čistit zuby po každém jídle, nebo alespoň dvakrát za den a to ráno a večer. Pokud toto pravidlo nedodržujete, tak si zakládáte na velký problém, protože časem se Vám zaručeně kazy udělají a to ať už chcete nebo ne. Pokud už jste se dostali do fáze, že máte kazy, které Vás bolí, tak je nejvyšší čas navštívit zubaře. Nově Vás přijme zubař na Praze 10 https://clinicplus.cz/praha-10-vrsovice/, který Vám udělá kompletní rentgen a dá Vám zuby do pořádku.

Zubař (3)

Tato nová klinika je vybavená novými přístroji a nabídnou Vám zde perfektní péči. Pracují zde profesionální zubaři, kteří se neustále zdokonalují. Personál je zde velice vstřícný a pomůže Vám s jakýmkoliv problémem. Tato pobočka se navíc nachází na perfektním místě, kam s e dostanete autobusem i tramvají. Samozřejmostí je také dojezd automobilem, který lze zaparkovat pouze 5 minut pěšky od kliniky a to na parkovišti u obchodního centra Eden. Klinika má také vše na jednom místě, takže v případě dentální hygieny nebudete muset cestovat na druhou stranu Prahy.

Zubař (2)

Mimo Pražskou pobočku však můžete navštívit i jiné kliniky v okolí. Jejich střediska se nachází v Mělníku, v Roudnici nad Labem a také v Horní Počaply. Všechny tyto pobočky Vám dopřejí perfektní péči a bez rozdílů věku Vás okamžitě přijmou. Navíc se můžete registrovat online a nemusíte tak vážit cestu přes celou prahu, abyste se registrovali. Navíc, pokud se objednáte, tak nebudete muset čekat dlouhé hodiny v čekárně, ale půjdete rovnou na řadu. Mezi další výhody určitě patří spolupráce s pojišťovnami, které Vám proplatí zlomek placené ceny.

Pokud tedy hledáte nového zubaře, tak se zkuste podívat na tyto kliniky. Zaručeně Vám zde pomohou a odstraní Vám všechny kazy, které budete v zubech mít. Proto neváhejte a registrujte se už nyní na preventivní prohlídku, protože nikdy nevíte, kdy Vás může začít bolet zub.