Zkus, než si mě objednáš!

Každá z nás máme v lásce vůni, bez které se naše kosmetická polička neobejde. Flakonků v koupelně je sice mnohem víc, různě je střídáme dle příležitosti a nálady, ale TA pravá vůně je jen jedna. Někdo svůj osudový parfém najde na první přivonění, nejedna z nás ho hledá roky. Ale v momentu, kdy zjistíte, který to je, už se bez něj neobjedete. Bude mít už navždy místo na Vaší poličce v koupelně, v šuplíku v práci, v mini verzi do kabelky. Ty šťastné, které tedy už svou značku mají, jen vyklikají stereotypní objednávku v oblíbeném e-shopu.
parfémy pro ženy.jpg
Jak ale zjistit, která vůně je ta pravá pro Vás? Objednat ji na slepo přes internet jen podle popisku? Ve finále dražší varianta než koupit, i s přirážkou, ten správný v kamenné prodejně. Další možností je na živo ovonět v parfumerii a pak vybraný objednat online. Poněkud trapné, že? Některé e-shopy nabízejí vzorečky parfémů cca za třicet korun. To už se zdá být schůdnější variantou. Ale co když Vám pak většina vzorků nevoní? Jeden nejmenovaný internetový obchod nově nabízí službu Try it first.
okvětní lístky růží.jpg

O co jde? Na e-shopu si vyberete pět vůní, o kterých se domníváte, že by mohly být ty pravé pro Vás. Vzorky Vám přijdou během pár dnů poštou do schránky. Vůně je koncentrovaná v jemné látce zatavené do plastu, každá odděleně. Krom toho, že tyto vzorky jsou zdarma, můžete ještě využít slevu, rozhodnete-li se některý z pěti parfémů opravdu objednat.
Nově je tato služba ještě rozšířena na prakticky veškerý kosmetický sortiment, který má e-shop v nabídce. Funguje trochu odlišně. Pro příklad uveďme, že si objednáte noční krém. S krémem obdržíte i jeho vzorek. Nejprve vyzkoušíte právě ten. Pokud krém vyhovuje, vše v pořádku. Pokud ale už ze zkoušeného vzorku cítíte, že Vám z jakéhokoliv důvodu nesedí, nerozbalený krém pošlete zpět a budou Vám vráceny peníze v plné výši.
Myslím, že takový servis bude užitečný pro nejednu z nás. Kolikrát se Vám stalo, že jste sice koupí přes internet ušetřila, ale odstín rtěnky Vám nesedl, pleťová voda vysušovala obličej, parfém nevoněl, make-up nevyhovoval atd. Otevřený produkt už navíc nemůžete použít ani jako dárek. S Try it first ušetříte a ještě si vyberte to nejlepší přímo pro Vás.