Vánoce s novým nábytkem aneb nadělování s dodávkou


Máte v plánu nadělit pod vánoční stromek vašim dětem a své manželce nový nábytek do dětského pokoje? Nejste sami, protože v mladých rodinách to ne vždy probíhá tak, že mají od rodičů vše podstrčené, jak se říká, „pod nos“, a svůj příbytek si musí zařídit sami. Zpočátku mají k dispozici nábytek starší, po prarodičích, a je znám i případ, kdy se mladí po svatbě stěhovali do prostor, kde namísto nábytku měli jen kartonové krabice vyskládané na sebe, a v nich dočasně uložené oblečení.

Jestliže se vám konečně podaří našetřit určitý obnos (a je vždy lepší být trpěliví a raději spořit, než se zadlužovat), můžete se vypravit na slavnostní nákup. A chcete-li překvapit ženu a děti právě na Vánoce, můžete to udělat velice působivě.

zasněžená silnice

Svůj den D začnete pronájmem nákladní dodávky z půjčovny dodávek rentcarservice.cz. Půjčovna se vás nebude ptát, na co ji potřebujete, a tak pouze složíte vratnou kauci, a vyplatí se ještě zajistit jednorázové pojištění, kdybyste auto vlastní vinou poškodili, například při couvání a parkování nebo při nakládání břemen. S vozem se pak vypravíte (potají) do prodejny nábytku, přičemž je rozumné předem obhlédnout terén, abyste šli „na jisto“, případně je možné zboží nakoupit a domluvit, že si pro něj přijedete v předem dohodnutém termínu.

vánoční stromek s dárky

Součástí nákupu mohou být komody, psací stoly, postel, noční stolek, šatní skříň s posuvnými dveřmi, a třeba i krásný kulatý koberec, který bude k nábytku pasovat a hodí se i na vaší podlahovou krytinu z keramických dlaždic. Nakoupit můžete i svítidla, nějaké hračky, zkrátka využijete dodávky pro převoz více předmětů z různých obchodů. Nábytek přivezete domů a složíte jej v době, kdy je manželka v zaměstnání a děti ve škole, nenápadně do vaší garáže nebo do sklepa. Vše bude v kartonových krabicích a nemusíte mít obavy, že se tam na místě něco poškodí. Pak už jen vyčkáte na Štědrý den a kartonové krabice pak nanosíte k vánočnímu stromku s podmínkou, že k vám přišel Ježíšek, a že se nesmíte do obýváku chodit dívat, protože tam postupně ukládá vánoční dárky.