Dovolená v Bulharsku

Moje první dovolená byla opravdu nezapomenutelná. Bylo to ještě se školou, když jsme jeli do Bulharska. A je to opravdu zvláštní, že jsme jeli se školou. Protože když jsem se o tom zmínila doma, že jedeme se školou na dovolenou do Bulharska, tak mi moje maminka vůbec nevěřila. Maminka mi řekla, že se školou se k moři vůbec nejezdí. Takže si to maminka raději musela uvěřit sama ve škole. A byla opravdu v šoku, když jí ve škole potvrdili, že na dovolenou se školou opravdu jedeme. A já jsem byla ještě více ráda, když mi to maminka zaplatila. Nejlepší na této dovolené taky bylo to, že mi jako žáci školy jsme měli padesát procent slevu, takže musím říct, že dovolená v Bulharsku byla skoro jako za hubičku. Navíc jsme tam byli dva týdny.

Moře mám ráda.

Bylo to opravdu perfektní a já jsem si to tam užila. A taky se musím pochlubit, že jsem si tam naučila několik malých krátkých bulharských slovíček. Takže jsem si už po týdnu dokázala něco objednat v restauraci. Zkrátka úplně perfektní dovolená, na kterou se nezapomíná. A taky jsem si tam našla nějaké přátele. Seznámila jsem se tam s dvěma holkami, které byly Bulharky. A možná se vám to bude zdát velmi zajímavé a vtipné, ale dopisujeme si spolu až dodnes. Je tomu dvacet pět let a jezdíme se každoročně navštěvovat. Kamarádky z Bulharska přijedou občas k nám do České republiky ke mně domů. A já rok jezdím za nimi do Bulharska a musím říct, že je to pokaždé opravdu nezapomenutelná dovolená.

V mapě se vyznám.

Takovéto dovolené bych přála opravdu všem, protože pokud je na dovolené zábava a víte, kde hledat zábavu a potěšení, tak máte vyhráno. Já jsem si bulharskou destinaci jako dovolenkové místo velmi rychle oblíbila. A možná v tom taky hrál významný fakt, že to byla moje úplně první dovolená u moře. A jak už to, tak bývá, tak co je první, tak na to se nikdy nezapomíná.