Dbáte dostatečně na svůj vzhled?

Také se někdy nestačíte divit, v jakém oblečení jsou lidé schopní vyjít na ulici mezi ostatní lidi? Nechápete, jak může být někomu jedno, že je jeho oblečení špinavé a roztrhané, že na hlavě má něco, co připomíná mastné vrabčí hnízdo, zkrátka že s klidem do světa vysílá jasný vzkaz, je mi úplně jedno, co si o mě budete myslet, mně na vzhledu nezáleží. Samozřejmě jsou na světě důležitější věci než to jak vypadáme, na druhou stranu pokud chceme do světa vyslat zprávu, že vůbec stojíme za povšimnutí, měli bychom nějak vypadat.
oranžový kabát
Upravený vzhled býval ještě v dobách ne příliš dávných něčím naprosto samozřejmým, ženy ani muži by si nedovolili vyjít na ulici jako drbani. Ať chceme nebo ne, první dojem vždy zanechá v ostatních lidech nějakou stopu. A ze všech smyslů je to právě zrak, který hraje při prvním dojmu tu nejhlavnější roli! Proto bychom měli na svůj vzhled dbát. Pokud se sami sobě budete líbit, uvidíte, že i Vaše chování a nálada se tím změní a tudíž se změní chování ostatních k vám!
· Vlasy
Vyberte si takový účes, který bude nejlépe korespondovat s Vaším životním stylem. Pokud víte, že máte jen velmi omezené množství času, které jejich úpravě můžete věnovat, volte účes, se kterým budete mít málo práce, ale zároveň budete vždy vypadat upraveně.
štětečky na makeup
· Nehty
Muži i ženy by měli mít nehty vždy upravené, to znamená tak akorát dlouhé a samozřejmě čisté. Ženy, které dávají před přirozeným vzhledem nehtů přednost barevným lakům, by měly dbát na to, aby jejich nalakované nehty vypadaly perfektně. Protože než mít oprýskané a oloupané kousky laku na nehtech je lepší mít nehty nenalakované. A čím výraznější barvu laku volí, tím striktněji by se tohoto pravidla měly držet! Nejen v letních měsících si nechte záležet i na pedikúře. Protože chcete-li své nohy vystavovat v sandálech, měly byste mít co vystavovat!
· Zuby
V tomto případě je ideál jasný: zdravé, rovné a bílé zuby a k tomu navrch svěží dech. Čím více se tomuto ideálu přiblížíte, tím lépe. Stačí, když budete své ústní hygieně věnovat dostatečnou pozornost, čas a určitý finanční obnos spojený například s návštěvou dentální hygieny.
· Parfém
Přes den volte parfémy spíše jemnějších vůni, sami jistě víte, jak je nepříjemné, když dřív než někdo vejde do místnosti, vy už cítíte jeho silný parfém. Je lepší s parfémem šetřit, než to přehánět. Pro večerní příležitosti můžete sáhnout po výraznějších vůních, ale i zde platí všeho s mírou.