Braletka

Je to podprsenka, která neobsahuje kostice ani push-up vycpávky ani není nijak vyztužená. Prostě sází na přirozenost. A právě díky těmto svým vlastnostem se z ní stal jeden z nejpohodlnějších kousků spodního prádla.

výkonná podnikatelka

Tento typ podprsenky ale není doporučován ženám s prsy většími než jsou košíčky velikosti D. Neposkytuje pro ně totiž dostatečnou podporu a i když se dneska nabízí i s drobnými vycpávkami a kosticemi, pořád tento problém není zcela vyřešen. Místo pohodlí tak na nositelku takové podprsenky mohou čekat nesnáze a nepohodlí. Zato ženy s menším poprsím se mohou radovat. Mají na výběr z velkého množství stylů a střihů.

Pro běžné nošení postačí bavlněný materiál, který je asi nejpohodlnější ze všech ostatních. Skvěle ladí s třičkem, džínami a teniskami. Pokud chce žena působit více sexy, zvolí krajkovou variantu. Ta se hodí jak pod tričko pro běžné nošení, tak i pod šaty nebo částečně rozepnutou blůzu. Pod rozepnutou košili či tričko s hlubokým výstřihem lze také zvolit nejrůznější vzory.

Braletky lze nosit schované pod tričkem nebo smyslně vyčuhující. Skvělým typem je vzít si ji místo košile pod sako, což působí velmi sexy, obzvláště v případě odhalených krajek. Odvážnější ženy se ji rozhodli odhalit celou, když si ji oblekli přes tričko. Tady se vyplatí si obléct obyčejné bílé tričko a černou krajkovou podprsenku. Pro trochu méně odvážné, ale stále rebelující ženy, je dobrým typem vzít si průhlednou halenku a předvést se tak více nenápadně.
krajkové spodní prádlo

Podobně jako jiné typy podprsenek i braletky mají zapínání vpředu i vzadu, některé se ale navíc dají jednoduše přetáhnout přes hlavu.

Je spoustu stylů braletek. Od elegantních krajkových po sportovní. Každé ženě tedy nezbývá nic jiného, než si najít ten svůj, ve kterém se bude cítit pohodlně. Není to totiž jen podprsenka, je to pro ženy jejich druhá kůže.