Krekrrr a jejich služby

Ahoj! Tady KREKRRRR! Víš kdo my jsme? Nevíš? Tak já ti to povím! Ale začneme pěkně od začátku.

Jsme tým, který se snaží pomoct ostatním, kteří se chtějí ukázat na internetu nebo chtějí něčím prorazit na trh nebo do světa. A vlastně s čím pomoc? Tak náš obor podnikání je zaměřen na sociální sítě, grafika webů nebo jejich celková úprava. U toho také fotíme a natáčíme, což je náš další obor, ve kterém podnikáme. A jak pomáháme? Snažíme se firmám vytvořit sociální sítě, nalákat více zákazníku, zlepšit grafiku webových stránek, když nemají webové stránky, tak vytvořit a generovat jim informace o trendu, zákaznících nebo o jejich tržbách. Dělat různé výhodné balíčky, akce a jenom to nejlepší pro jejich firmu, ale není to jenom pro firmy, ale i pro lidi, kteří buď makají sami na sebe a chtějí mít kvalitní Instagram nebo pro jedince, kteří mají rádi dokonalost a chtějí mít dokonalé sociální sítě. Je to zkrátka pro všechny!

Facebook a Instagram

Jedna z našich nejvíce oblíbených služeb je Online marketing. Co to je online marketing Hradec Králové https://krekrrr.cz/sluzby/online-marketing/? Abych to řekl ve zkratce, jsou to sociální sítě, které pomáhají hledat konečného spotřebitele. Ještě více jednodušeji to půjde! Například přes Facebook, Tik Tok, YouTube, PPC reklamy se hledají lidi, kteří mají rádi Váš produkt nebo chcete jim ukázat nové produkty, novinky a oni ho koupí. Už to není, tak složitý online marketing, že? Ale tady spadla klec. Online marketing je nejtěžší vtom, že to nejde udělat za den ani dva. Je tady strašně moc hromada práce, ale po časových intervalech se dají změřit výsledky a dá se s tím pracovat dál. Z různých měřičů, co si firma nastaví, tak se generují data a výsledky a z toho se tahá informace pro marketing a potom je o tom, co půjde na trh a co ne. Více zajímavostí najdete na našich webových stránkách.

Facebook a Instagram

Sociální sítě, když se nastaví můžete z nich těžit informace pro Vaši firmu. Ale dnes je preferovaný způsob to dělat zajímavě a zábavně, aby si zákazníci odešli s pozitivním pocitem, aby přišli na tu síť znova a už jsi třeba něco i koupit. To je příklad Facebooku nebo Instagram. Přes své příspěvky nebo příběhy posíláte informace do světa. A to stačí! Lidé si Vás najdou, když budou mít zájem o Váš produkt nebo služby.

Youtube

Videoobsah, který pobaví, ukáže a předá informace, popíše vlastnost vašeho produktu a ukáže celkový náhled do firmy. Reklamy můžou k Vám z YouTube donést spoustu dalších či nových zákazníků.

Tik Tok

Tik Tok

Novinka dnešní generace. Krátké videa, které mají závěr pobavit a předat informace dál a rozšiřovat je, což pro nás je super, ne? Samozřejmě! Přes Tik Tok se dá proslavit a zpopularizovat se. Je to skvělý nástroj pro cílovou skupinu zákazníků. Tik Tok marketing Vám může snadno pomoci při odbytu výrobků i v prodeji, popřípadě k nabízení služeb.

PPC Reklamy

Co to jsou PPC reklamy? Jsou jednoduché bannery, které Vás navedou na danou webovou stránku, zboží, sociální síť. Prostě Vás to navede tam kam chcete od toho PPC reklamy slouží. Stáčí jednou kliknout a takovými reklamami zabereme vhodné plochy a nasbíráme zákazníky cestou. PPC reklamy přináší dost informací a hlavně výsledky, které potřebujeme.

Náš projekt - Agro

Zbožové srovnávače

Je to důležitý nástroj hlavně pro e-shopy, kde zákazníci se rozhodují podle ceny. Je to v poslední cestě, kde zákazník se snaží najít relevantní cenu a kde nakoupí a kde to bude výhodné pro toho zákazníka, takže se snažíme zákazníka přesvědčit o tom, že tento e-shop je pro něj vhodný a zde má nakoupit, protože např. dostane slevu nebo dostane příští nákup kupón na oblečení, to je jen příklad.

Zde Vám ukážeme grafické úpravy našich projektu!

Agro je firma, která se zabývá převážně zahradnictvím. A poslali nám nabídku s úpravou jejich e-shopu. Tak náš první úkol byl vylepšit jejich e-shop. E-shopy se musí dělat s láskou a s citem. Musíme vnímat okolnosti kolem toho. V jaké oboru podnikají, jaké mají požadavky k projektu a tak dále. Ve zkratce, musíme se s tím poprat a dát do toho celé své srdce a naše zkušenosti.

A jak to skončilo? Krásné logo, produkty a udělali jsme překrásný e-shop, který vypadá už od pohledu nádherně!

Náš projekt - SH Technology Trade

Firma SH Technology trade nás požádala taky o úpravu jejich stránky, e-shopu a jak vidíte. S projektem se musí poprat a dát do toho celé své srdce, a to naše společnost nabízí. Tak na co váháš? Zde máš náš odkaz webové stránky krekrrr.cz/kontakty.

Tak jestli si došel až sem, tak gratuluji. Doufám, že se ti líbila naše práce a předpokládám, že se potkáme u nové spolupráce. Kontakt najdeš dole pod tímto článkem. A jak říkám naše firma se drží pravidla s láskou, a hlavně s citem!

Přeji Vám příjemný zbytek dne a na viděnou!